У Вінниці навчатимуть китайської мови

У Вінниці навчатимуть китайської мови

У Вінниці навчатимуть китайської мови
.

Робитимуть це в Інституті Конфуція, який відкрили на базі політехнічного університету. Поки тривають ознайомчі заняття. Повноцінно цей освітньо-культурний центр запрацює з жовтня, — розповів Суспільному співдиректор центру Анатолій Теклюк.

З особливостями китайської мови слухачів знайомить китаянка Ван Хайчжень. Вона співдиректорка Інституту Конфуція. Поки викладачі не прибули до Вінниці, Ван Хайчжень проводить зі слухачами ознайомчі заняття.

У Вінниці навчатимуть китайської мови

"Інститут Конфуція дуже потрібен у Вінниці, адже тут є багато тих, хто хоче вивчати китайську мову та культуру країни", каже Ван Хайчжень.

Інститут Конфуція створили на базі вінницького політеху. Тут слухачі вивчатимуть китайську мову та культурукраїни.

У світі Інститутів Конфуція понад півтори тисячі. В Україні таких - 6. У Києві, Харкові, Луганську та Вінниці.

Розмістили Інститут в одному з корпусів "політеху".

У Вінниці навчатимуть китайської мови

У відведених приміщеннях зробили ремонт, кабінети облаштували технікою та меблями. Створили і лінгафонні класи. Гроші на це, а саме 140 тисяч доларів, надали китайські партнери,- каже проректор Віктор Біліченко.

"Знання китайської мови не будуть зайвими. Там є вакансії для всіх робітників, механізація, знання будуть корисними", — розповідає студент 1-го курсу політеху Володимир Кутник.

Заняття в Інституті Конфуція проходитимуть двічі на тиждень. Триватимуть по дві години. Вивчати китайську можуть не лише дорослі, а й діти віком від 9 років. Вартість занять 990 гривень на місяць.

Зараз на ознайомчі заняття ходить 20 осіб, - каже Теклюк. Самі ж курси розпочнуться в середині вересня.. Китайської мови вінницьку молодь вчитимуть четверо волонтерів із Китаю.

Читайте також

  • 92% медичних закладів Вінниччини готові перейти на електронні лікарняні
  • "Вакцинуйся. Збережи життя!". У Вінниці для вакцинованих містян проведуть акцію
На початок