Як впливають наркотики на організм людини: розповідали учням вінницьких шкіл

Як впливають наркотики на організм людини: розповідали учням вінницьких шкіл

Як впливають наркотики на організм людини: розповідали учням вінницьких шкіл
. Оригінальне

Як впливають наркотики на організм людини розповіли сьогодні вінницьким дев’ятикласникам - працівники ювенальної превенції нацполіції області. Захід провели у молодіжному центрі «Квадрат». Серед слухачів — учні 2 -ї 3-ї та 4 -ї шкіл міста. За словами начальниці відділу ювенальної превенції Нацполіції області Людмили Кузніцової, запросили підлітків, бо ті найбільше піддаються поганому впливу.

Людмила Кузніцова — начальник відділу ювенальної превенції нацполіції області:

"Ми за те, аби діти не вживали наркотичні засоби, не були залежні від алкоголю, тютюнових виробів. І ми зацікавлені аби діти вчасно зупинились, тому що сьогодні, на жаль, наркотичні засоби дуже доступні.

Відводка: Про шкоду наркотиків розповів учням і Олександр Волошин. Він - колишній нарокзалежний. Каже, 11 років вживав психотропні речовини. Останніх шість років — лікується, допомагає іншим подалати залежність від алкоголю та наркотиків. Нині очолює міський осередок ГО «Міжнародна антинаркотична асоціація» .

Олександр Волошин — лікується від наркотичної залежності:

"Я вжива 11 років, різного виду наркотики. Як перорально так і ін'єкційно. Я часто зривався. Зі мною плацювали реабілітологи, психологи. Вони заново вчили мене, що таке любов, що таке батьки, друзі. Вчили моїх батьків як відноситися до мене правильно. Це важкий шлях реабілітації. І на своїму прикладі я хочу показати іншим що такого робити не потрібно. Адже не всі одужують і виживають."

На початок