Результати щеплення: стан вінницьких медиків, які вакцинувалися

Результати щеплення: стан вінницьких медиків, які вакцинувалися

Результати щеплення: стан вінницьких медиків, які вакцинувалися
. Ілюстративне фото

Це працівники "екстренки" та міської клінічної лікарні. Станом на 15:00 щеплення отримали 30 вінницьких медиків. Про таке Суспільному розповіла заступниця директорки обласного профільного департаменту Тетяна Бондаренко.

Четверо вакцинованих мають легку реакцію: біль у мʼязах, незначне підвищення температури тіла — в межах 37,5. Інші медики — почуваються добре, - додає Бондаренко.

"Перша працівниця, яка вакцинувалася в перший день і мала вчора температуру, сьогодні вона почувається задовільно, тому що ми знаємо і медики знають, що легка реакція за 1-2 дні проходить. За інформацією виробника і клінічними дослідженнями, які пройшла ця вакцина чітко зазначено, що 40% будуть мати головний біль, мʼязевий біль, який минається за 2-3 дні ", каже Бондаренко.

Щепити від коронавірусу медиків вінницької районної та першої міської лікарень, а також першого пологового і деяких медиків медицини катастроф — протягом дня мають у Вінниці, каже Бондаренко.

Що відомо

  • У Вінницю 24 лютого о 13 годині привезли першу партію вакцини від коронавірусу. 17 800 доз препарату отримали у близько двадцяти картонних ящиках. Індійським аналогом вакцини Oxford/AstraZeneca — Covishield.
  • Першою у Вінниці вакцинували сімейну лікарку Людмилу Бойко.
  • Прибуття наступної партії очікують до кінця березня.
На початок