Депутати Закарпатської облради склали присягу

Депутати Закарпатської облради склали присягу

Депутати Закарпатської облради склали присягу
. Суспільне Закарпаття

На 1-й сесії Закарпатської облради 8-го скликання 62-є депутатів зареєструвалися та склали присягу. Про це повідомила кореспондентка Суспільного станом на 12:30.

До облради пройшли 64 депутати та 8 політичних партій: "Рідне Закарпаття" (17,78%); "Слуга народу" (17,47%); ВО "Батьківщина (12,61%); "КМКС "Партія угорців України" (11,60%); "Команда Андрія Балоги" (10,87%); "Європейська солідарність" (9,03%); "За майбутнє" (8,98%); "Опозиційна платформа – За життя" (8,02%).

На сесії депутати мають обрати голову обласної ради, першого заступника, склад постійних комісій.

Нагадаємо, 16 листопада під час засідання Закарпатської обласної ТВК стало відомо, що четверо депутатів відмовилася отримувати мандати в обласну раду. Це народна депутатка від "Європейської Солідарності" Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка проходила від партії першим номером у списку. Також від мандату відмовився Іван Дрогобецький ("Опозиційна платформа – За життя", він є головою Полянської громади), Володимир Симулик ("Рідне Закарпаття"), Валентина Божук ("Рідне Закарпаття"). Місця цих людей посіли Микола Сличко ("Європейська солідарність"), Альона Танчук ("Опозиційна платформа "За життя"), Іван Матрунич ("Рідне Закарпаття"), та Вікторія Михей ("Рідне Закарпаття").

Читайте також: Депутати Ужгородської міської ради схвалили проєкт бюджету на 2021 рік
На початок