На Закарпатті медики врятували руку 29-річному військовому

На Закарпатті медики врятували руку 29-річному військовому

На Закарпатті медики врятували руку військовому
На Закарпатті медики врятували руку військовому. ЗОКЛ імені Андрія Новака

Травматологи Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака зробили дві операції 29-річному військовому, який отримав мінно-вибухову травму руки на війні.

Про це повідомили на сайті медзакладу.

У Закарпатську обласну лікарню військовослужбовця евакуювали у січні 2024 року з відкритим поперечним переломом лівої стегнової кістки в середній третині та відкритими багатоуламковими переломами обох кісток лівого передпліччя.

"Після загоєння всіх вогнепальних ран, хлопцю провели двоетапне оперативне втручання. Перше в березні — закриту репозицію перелому правої стегнової кістки та блокуючий інтрамедулярний остеосинтез, і другу у квітні — зробили відкриту репозицію обох кісток лівого передпліччя з фіксацією металевими титановими пластинами та кістковою пластикою дефекту кістки. Зараз пацієнт вже може самостійно сидіти, вставати й робити декілька кроків ходунками", — розповів завідувач травматологічного відділення Іван Дорогій.

За словами військового, він почувається добре. Розповів, що поранення отримав під час виконання бойового завдання на одному з напрямків на сході країни. Наразі на нього чекає період реабілітації, додали у медзакладі.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок