В Ужгороді актори Донецького театру представили виставу "Листоноші святого Миколая"

В Ужгороді актори Донецького театру представили виставу "Листоноші святого Миколая"

"Листоноші святого Миколая" — таку назву має вистава Донецького академічного обласного драмтеатру, яку поставили за п'єсою Марти Гурин. Це прем'єра вистави в Ужгороді.

Про це Суспільному розповіла керівник рекламного відділу Донецького академічного обласного драмтеатру Ганна Токач. За її словами, у виставі грають 6 акторів.

Українські зимові традиції — одна з ідей вистави "Листоноші святого Миколая". П’єсу в Ужгороді вперше показали 16 грудня о 16 годині. Роль святого Миколая грає актор Ігор Китриш, а Янгола Поштаря Маргарита Бордіян.

"Я граю Янгола Поштаря. Це такий янгол, який в ніч святого Миколая збирає всі листи й передає їх Миколаю. Ось такий у мене янгол провідник. В мене дуже позитивні емоції, я обожнюю свою роль, мені дуже подобається моє янголятко. Всю виставу я спостерігаю за нашими мишенятами, даю їм можливість зрозуміти наскільки важливо, що вони є один в одного і тому мій янгол всіх зближає, тому мені дуже подобається моя роль", — розповіла акторка Маргарита Бордіян.

Виставу "Листоноші святого Миколая" з акторами Донецького театру поставила запрошена львівська режисерка Ірина Ципіна.

Керівниця рекламного відділу театру Ганна Токач каже: "Обрали таку тему насамперед для дітей Донеччини, оскільки театр звідти і єдиний, що наразі працює в Закарпатській області, щоб показати діткам цю важливу українську, зимову традицію. Цю виставу першими побачили діти Донецької області, які тимчасово проживають в Києві. 6 та 7 грудня покази були в Києві".

У виставі грають 6 акторів Донецького академічного драмтеатру. Вона триває годину і десять хвилин.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок