Арештований стадіон "Ювілейний" в Сумах продадуть з молотка

Арештований стадіон "Ювілейний" в Сумах продадуть з молотка

Арештований стадіон "Ювілейний" в Сумах продадуть з молотка
.

На платформу електронного аукціону OpenMarket виклали стадіон "Ювілейний", який - у центрі Сум. Така інформація з'явилась на сайті Міністерства юстиції 7 грудня.

Про продаж директор стадіону Андрій Прохорович дізнався від кореспондентів Суспільного. Наразі він перебуває на лікарняному: коментувати ситуацію не захотів.

"Сумиспортінвест" придбав стадіон "Ювілейний" на аукціоні у 2011 році. 99,98% товариства належать сумському "Науково-виробничому об’єднанню". Керівниця пресслужби підприємства Світлана Шовкопляс обіцяла прокоментувати ситуацію 8 грудня.

"Це цікавий лот для інвестора, який фанатіє від футболу. А для сумчан це можливість залучити додаткові кошти на устаткування стадіону і збільшення його популярності серед інших стадіонів України. Буду з цікавістю слідкувати за проведенням аукціону", – наголосив генеральний директор ДП "СЕТАМ", якому належить OpenMarket, Олександр Мамро.

Аукціон проведуть наприкінці 2020 року – 30 грудня. Стартова ціна лоту – 5 438 418 грн.

Що відомо

  • Стадіон ввели в експлуатацію 20 вересня 2001 року. Він вміщує 25 830 глядачів. Усі сидячі місця під навісом, окрім кількох перших рядів. Розмір поля на стадіоні – 105 на 68 метрів.
  • За даними Професійної футбольної ліги України, рекорд відвідуваності стадіону— 29 300 глядачів зафіксували на матчі чемпіонату України серед команд першої ліги у червні 2003-го року. Тоді сумський "Спартак" приймав охтирський "Нафтовик". Матч завершився перемогою сумчан з рахунком 1:0.

На початок