У Сумах пропонують створити зону для вигулу тварин: петиція

У Сумах пропонують створити зону для вигулу тварин: петиція

На сайті електронних петицій міста Суми з'явилося повідомлення про ініціативу створення в обласному центрі спеціалізованої зони для вигулу собак.

Петиція опублікована на платформі електронної демократії.

Автор петиції Іван Білокур. Він просить створити перший пілотний майданчик для вигулу собак у парку культури та відпочинку імені І. М. Кожедуба.

Просимо побудувати такий майданчик із обов’язковим встановленням у ньому подвійних воріт задля запобігання собачих втеч: перші дверці відчиняються і за ними знаходиться невеличка зона із урною для прибирання за собаками (і в ідеалі із пакетиками), вже і цієї зони господар зі своєю собакою через другі дверці потрапить безпосередньо у зону для вигулу, яка буде собою представляти обмежену парканом територію, в якій зможуть бігати собаки без ризику їхньої втечі та супутніх проблем. Вбачаємо у створенні такого майданчику старт розвитку інфраструктури для вигулу собак у нашому місті, адже на перспективу одного майданчику буде мало.

Як приклад успішного створення зони для вигулу тварин Іван приводить Харків та Чернігів.

У Чернігові вони також існують, а це місто можна сміливо порівнювати з Сумами, адже приблизно однакові вони за значенням, населенням та площею.
У Сумах пропонують створити зону для вигулу тварин: петиція
Майданчик для вигулу собак у Чернігові. Іван Білокур

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок