Сумчани стартували у фінальних змаганнях спартакіади "Пліч-о-пліч"

Сумчани стартували у фінальних змаганнях спартакіади "Пліч-о-пліч"

13 червня у Києві стартували всеукраїнські фінали "Пліч-о-пліч". На майданчики вийшли дівочі та юнацькі баскетбольні та волейбольні команди.

У дівочому баскетбольному турнірі дівчата комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-III ступенів №17 грала проти дівчат з Чернівців — команди ліцею №13. Сумчанки відкрили рахунок у зустрічі, але на першу перерву команди пішли з рахунком 12:4 на користь дівчат з Чернівців. Другу чверть виграли сумчанки — 12:10 і на велику перерву команди пішли за рахунку 22:16 на користь чернівецьких ліцеїсток. Третій ігровий відрізок завершився з перевагою +24 на користь команди з Чернівців — 42:18. В останній чверті (8:2) і у матчі в цілому (50:20) святкували дівчата чернівецького ліцею №13.

Хлопці з комунального закладу Роменський ліцей № 4 імені Героя України Тетяни Маркус на майданчику зустрілись з командою Уманського ліцею № 3. Першу десятихвилинку виграли роменчани (10:8), другу команди завершили внічию (10:10), третю виграли баскетболісти з Умані (21:6), які після цього вийшли уперед на 13 очок, а у четвертій перемогу знов святкували уманці (17:16) які й виграли матч з рахунком 56:37.

У волейбольному турнірі у дівчат команда комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-III ступенів № 25 з рахунком 0:2 поступились команді полтавського спортивного ліцею.

Хлопці з комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-III ступенів № 23 грали проти команди з Харцизька і перемогли суперників у двох партіях - 2:0. Завтра сумчани в 1/8 фіналу зіграють з командою із Запорізької області.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок