Унаслідок обстрілу Краснопілля на Сумщині пошкоджено дитсадок: історії свідків

Унаслідок обстрілу Краснопілля на Сумщині пошкоджено дитсадок: історії свідків

10 червня внаслідок ранкового артобстрілу Краснопілля на Сумщині один із російських снарядів влучив поряд із місцевим дитячим садком. Внаслідок цього у закладі вибиті вікна, пошкоджена газова труба та лінії електропередач.

Майстер “Теплоенерго” Анатолій Кудренко, разом з колегами, усуває наслідки обстрілу селища 10 червня: "Після восьмої години ранку прилетів снаряд сюди. Саме зірвалося біля нашої котельні на деревах. 2 метри висоти".

"Приліт був не один. Пошкоджені будинки по тій вулиці далі. Там ще прильоти були вчора. Там на городі ще зірвався. Є побиті вікна у людей. Вікна повилітали, дроти побили, світло вже зробили. Газову трубу перебило", — додає чоловік.

Унаслідок обстрілу Краснопілля на Сумщині пошкоджено дитсадок
Анатолій Кудренко. Суспільне Суми

Пан Анатолій розповідає, близько сорока років мешкає у Краснопіллі і виїжджати не хоче та додає, що жити тут стає небезпечніше. Його колеги не потрапили під цей обстріл за збігом обставин.

Направляю сюди слюсарів, а один і каже: “Ми поїдемо велосипедами, візьмемо ще тормозки”. І затягують час, вони не доїхали 3-4 хвилини, телефонують мені: “Ми, мовляв, повернемось, бо там якийсь вибух”. Якби вони не повернулись за тормозком, то тут би обкошували, прибирали, робили всередині гідровипробування і вони б потрапили під цей удар".

Унаслідок обстрілу Краснопілля на Сумщині пошкоджено дитсадок
Лариса Дерев`яченко. Суспільне Суми

За словами начальниці відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариси Дерев'янченко, в результаті обстрілу пошкоджені приміщення закладу освіти та котельні: "Сім вікон пошкоджено, а також приміщення котельні, де вибиті вікна. Стіни також постраждали, дерева".

Унаслідок обстрілу Краснопілля на Сумщині пошкоджено дитсадок
Пошкоджена будівля дитсадка. Суспільне Суми

У дитсадку запровадили дистанційну освіту, розповідає Лариса Дерев`янченко, а з початком літа у дітей канікули, тож вихованців всередині не було: "Щодо постраждалих, серед працівників закладу освіти не було".

Під час обстрілу всередині дитсадка, говорить Лариса Дерев`янченко були 10 працівників, вони не травмувались.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок