Сумські сумоїсти здобули десять медалей чемпіонату Європи

Сумські сумоїсти здобули десять медалей чемпіонату Європи

Українські сумоїсти на європейських змаганнях
Українські сумоїсти на європейських змаганнях. Суспільне Суми

З 23 по 27 травня у грецькому місті Лутракі відбувся чемпіонат Європи з сумо серед молоді та дорослих. Сумщину цього разу представляли п’ятеро спортсменів в різних вікових групах.

"Як завжди наші вихованці повертаються додому з медалями. Ми веземо у Суми шість "золотих", одну "срібну" і три "бронзових" медалі", — повідомив Суспільному сумський тренер Сергій Хекало.

У віковій групі до 21 року сумчанин Володимир Худяков та Дмитро Котов посіли треті місця у своїх вагових категоріях, Кирило Крупський виборов "золото". У командних змаганнях "стінка на стінку" збірна України посіла третє місце (до складу команди входив Кирило Крупський, який не програв жодної сутички).

У віці до 23 років два "золота" здобули брати Кирило та Єгор Крупські. У командних змаганнях (де до складу входили Єгор та Кирило) збірна України посіла друге місце.

Серед дорослих знов відзначились брати Крупські: Кирило здобув "золото" і виконав норматив майстра спорту міжнародного класу, Єгор посів перше місце й отримав путівку на чемпіонат світу. Крім того, Єгор входив до складу команди, де збірна України виборола ще одне "золото".

Готували спортсменів до цих змагань тренери Сергій Хекало та В’ячеслав В'юн.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок