Сум'янки здобули медалі на Міжнародному турнірі з тхеквондо

Представниці Сумщини на Міжнародних змаганнях
Представниці Сумщини на Міжнародних змаганнях. Суспільне Суми

З 23 по 26 травня турецьке місто Анкара приймало "Multi European Games" з тхеквондо. 1491 учасник боровся за медалі турніру. Представниці із Сумщини вибороли призові місця.

"У складі збірної команди України брали участь дві спортсменки Сумської області. А саме представниці Центру вищої спортивної майстерності спортклуб "Зірки Олімпу" та обласної дитячо-юнацької спортивної школи", — повідомив Суспільному тренер спортсменок Олександр Хоменко.

Представниця Сумщини на Міжнародних змаганнях. Суспільне Суми

Аліса Павленко виборола перше місце. Виграла у чотирьох суперниць та ще раз підтвердила свою ліцензію на чемпіонат Європи U-21. Анастасія Гайворонська виграла три поєдинки, в четвертому програла в поєдинку за третє місце і посіла п’яте місце серед 46 спортсменів у своїй ваговій категорії.