В системі держзакупівель оголосили тендер на ремонт дороги у Великій Писарівці

В системі держзакупівель оголосили тендер на ремонт дороги у Великій Писарівці

Тендер на ремонт комунальної дороги по вулиці Грушевського в смт Велика Писарівка на Сумщині зареєстрований в системі держзакупівель Прозорро.

Тендер був оголошений 17 травня, подання пропозицій триватиме до 25 травня. Очікувана вартість закупівлі – 8 з половиною млн грн.

Голова Великописарівської громади Людмила Бірюкова в коментарі Суспільному розповіла, що ці 8 з половиною млн залишилися у громади з минулорічного тендеру на ремонт дороги. Тоді підрядник мав зробити три вулиці. Але одну з них не відремонтував та залишив у ще гіршому стані. Йдеться саме про вулицю Грушевського.

"На сьогодні дорога непроїзна. Автомобілі місцевих жителів постійно ламаються і розбиваються. Погано заїжджати на бордюри до свого господарства. У нас були залишки – 17 з половиною млн грн. Ми відреагували на прохання жителів завершити ремонт цієї дороги".

Ще 10 млн залишків громада розділила на допомогу ЗСУ.

"Мені хотілося заспокоїти людей, що ми думаємо про них. Що їм буде, куди вертатись. Але я розумію, що жоден підрядник не приїде з дороговартісною технікою на нашу територію зробити цей ремонт", – додала Людмила Бірюкова.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок