У Сумах попрощалися із загиблим на війні Едуардом Булавою

У Сумах попрощалися із загиблим на війні Едуардом Булавою

У Сумах попрощалися з молодшим сержантом Едуардом Булавою. Чоловік загинув на російсько-українській війні, не доживши 12 днів до свого 37-річчя. За інформацією сумського центру комплектування, життя воїна обірвалося 10 травня в Куп'янському районі Харківської області.

"Це було на бойовому виході, поранення з міномета. Дуже позитивна людина, завжди жартував, завжди старався не для себе, а для побратимів. Була світла, прекрасна людина", — згадує побратим загиблого.

прощання
Прощання з Едуардом Булавою. Суспільне Суми

Едуард Булава був командиром 1-го відділення безпілотних авіаційних комплексів розвідувальної роти.

У Сумах попрощалися з Едуардом Булавою
Едуард Булава. Суспільне Суми

"Ввічливий, доброзичливий, турботливий. Він мені запам'ятався дуже гарною людиною, відповідальний", — розповіла знайома загиблого Раїса Іванющенко

"Я знаю, він бальними танцями дуже професійно займався в дитинстві, а зі мною – спортивною аеробікою, коли ми вже були доросліше. Він справжній, він друг, за всіх порве, знаєте", — сказала знайома загиблого Яна Свердленко.

У Сумах попрощалися з Едуардом Булавою
Прощання з Едуардом Булавою. Суспільне Суми

"Наші родини дружили. Едуарда знаю з самого дитинства. Дуже гарний хлопець, талановитий, активний. Не віриться, що його немає. Він сам так вирішив: захищати свою країну, сім'ю, дітей", — розповіла Наталія Скубира.

У Едуарда залишилася дружина і четверо дітей. Поховали чоловіка на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок