На Сумщині — аварійні відключення електроенергії

На Сумщині — аварійні відключення електроенергії

Доповнено

За вказівкою НЕК "Укренерго" на території Сумської області ввели графіки аварійних відключень електроенергії.

Про це повідомили в АТ "Сумиобленерго".

Перевірити свою чергу аварійних відключень (ввівши власну адресу) можна на сайті АТ "Сумиобленерго" в розділі "Споживачам"-"Відключення" в момент відключення. Вашу чергу та причину знеструмленні покаже лише в той час, коли у вас буде вимкнене світло, пояснили у повідомленні.

В "Укренерго" додали, що аварійні відключення діятимуть до 22:00. З 00:00 та впродовж доби 16 травня по всій Україні для побутових та промислових споживачів будуть діяти планові обмеження — графіки погодинних відключень (ГПВ). Це допоможе зробити контрольовані відключення більш передбачуваними для споживачів, а роботу енергосистеми більш безпечною.

В "Сумиобленерго" зазначили, що графіки погодинних відключень на території Сумщини діятимуть 16 травня з 00:00 до 9:00 та з 16:00 до 00:00. Вимкнення 16 травня об 00.00 розпочнуться з 4 черги споживачів.

Аби дізнатися свою чергу знеструмлення при ГПВ, на сайті "Сумиобленерго" необхідно в розділі "Споживачам-Відключенння-Аварійні відключення/графіки відключень" ввести свій особовий рахунок, після чого перевірити години відключень у прикріпленій таблиці.

На Сумщині — аварійні відключення електроенергії
Графіки погодинних відключень світла на Сумщині. "Сумиобленерго"

Аварійні відключення електроенергії на Сумщині застосовували й ввечері 14 травня, їх скасували о 8:30 ранку 15 травня.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок