На Сумщині мешканцям 5-10-кілометрової зони від кордону з РФ рекомендують евакуйовуватися

На Сумщині мешканцям 5-10-кілометрової зони від кордону з РФ рекомендують евакуйовуватися

На Сумщині збільшення ударних груп військ РФ на кордоні областю не спостерігається. Мешканцям 5-10-кілометрової зони рекомендують евакуйовуватися.

Про це повідомили в ОВА після засідання Ради оборони.

"З метою збереження життя населення, яке знаходиться в 5-10 кілометровій зоні від лінії зіткнення від можливих дій диверсійних груп противника, артилерійських та авіаційних обстрілів, рекомендується евакуювати людей до безпечних підготовлених місць відповідно до планів евакуації громад Сумського, Охтирського, Конотопського та Шосткинського районів", — йдеться в повідомленні.

Як повідомили в обласній адміністрації, батькам радять звертати увагу на те, які інтернет-ресурси відвідують їх діти: "Рішенням Ради оборони підготовлені рекомендації для навчальних закладів та батьків школярів та студентів щодо запобігання можливої участі дітей в акціях, які проводять спецслужби РФ".

Також в ОВА рекомендують жителям регіону економно споживати електроенергію. "Це дасть можливість швидше відновити енергосистему країни, Сумщини, уникнувши блекаутів", — додали в ОВА.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок