На Сумщині двох сестер судитимуть за сутенерство

На Сумщині двох сестер судитимуть за сутенерство

На Сумщині судитимуть двох рідних сестер, які займались сутенерством та вербували дівчат для сексуальної експлуатації. Наразі стосовно них до суду направили обвинувальний акт.

Про це повідомили у Сумській обласній прокуратурі.

Обвинувачені – дві рідні сестри, одній з яких 33, а іншій 41 рік. Жінки — громадянки республіки Молдова, останнім часом жили на Сумщині. Сутенерством почалися займатися у липні 2023 року. Одна з них відповідатиме ще й за створення та утримання місць розпусти.

На Сумщині двох сестер судитимуть за сутенерство
Обвинувачена. Поліція Сумської області

Обвинувачені шукали молодих дівчат, які були готові надавати послуги сексуального характеру незнайомим чоловікам за гроші. Також вони знаходили дівчат, які мали труднощі матеріального характеру, та обіцяли їм працевлаштування у легальній сфері в столиці, а потім схиляли їх до надання послуг сексуального характеру. Для своїх "працівниць" молодша жінка орендувала квартиру в Києві та забезпечувала їх всім необхідним.

На Сумщині двох сестер судитимуть за сутенерство
Обвинувачена. Сумська обласна прокуратура

За клопотанням слідчого та прокурора рішенням суду молодшій жінці обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю звільнення під заставу, старша жінка перебуває під домашнім арештом.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок