У Сумах відбувся чемпіонат Сумської області з легкої атлетики

4 травня у Сумах відбувся чемпіонат Сумської області з легкої атлетики. На ньому змагались спортсмени різних вікових категорій. Серед учасників команди з Білопілля, Сум, Ромен, Великої Писарівки, Конотопа. На доріжки виходили спортсмени з Лебедина, Степанівки, Кролевця, Глухова та Охтирки.

Про це повідомив Олександр Торяник, головний суддя змагань.

Охтирку на чемпіонаті представляє Нікіта Маслюк. У забігу на 100 метрів він другий.

"Тільки почали сезон і це перший старт. Багато технічних похибок, які будемо виправляти протягом всього сезону", — говорить хлопець.

Крім бігу на "сотку" Нікіта брав участь у стрибках у довжину. У секторі стрибків він показав перший результат.

Нагородження переможців чемпіонату. Фото: Суспільне Суми

А от сумчанка Анастасія Хмельницька, яка напередодні повернулась у Суми з Польщі, взяла "срібло" у бігові на сто метрів.

"Поки що буду бігати до того моменту, поки не поїду на Європу. Але це тяжко буде. Спочатку треба буде виграти Україну", — говорить дівчина.

Роменчанин Максим Кононенко виграв "золото" на дистанції 100 метрів з бар’єрами: "Це було, якщо чесно, складно. Але треба завжди пам’ятати, що я тренуюсь не просто так, а за результат. Сьогодні я показав цей результат. Звісно, мені є куди тренуватися, але я повність задоволений тим, що я зробив".

Михайло Чурбаков. Фото: Суспільне Суми

Михайло Чурбаков з Лебедина фінішував другим на дистанції 800 метрів: "Почав я четвертим, фінішував другим. Трішки не вистачило до першого, але задачі ясні – будемо намагатися поліпшити результат".

Чоловіки та жінки, юнаки та дівчата 2007-2008 та 2009-2010 років народження змагались у спортивній ходьбі, бігу на 100 та 110, 300, 400 метрів з бар’єрами, на "гладких" 100, 200, 400, 800 та 1500 метрів, в естафеті 4 по 100 метрів, стрибках у довжину й метанні списа та диску, штовханні ядра. Протягом змагального дня у трьох вікових категоріях спортсмени та спортсменки розіграли 73 комплекти нагород.