У Сумах поховали захисника Євгена Суярова

У Сумах поховали захисника Євгена Суярова

23 квітня у Сумах попрощались із загиблим військовослужбовцем Євгеном Суяровим. Боєць загинув 14 квітня в районі населеного пункту Вербове Запорізької області.

Євген Суяров був старшим оператором відділення протитанкових ракетних комплексів 117 окремої механізованої бригади. Командир Євгена розповів, як загинув його побратим.

Виконуючи бойове завдання, удар FPV-дроном..На жаль.. Судячи з того, що ми бачили, він накладав собі турнікет, але.. скоріш за все, що скинули на нього з дрона вибухівку.
У Сумах поховали захисника Євгена Суярова
Євген Суяров. Суспільне Суми

Командир Євгена Суярова згадує: у 22-му році прийшли з ним служити в один день:

В той же самий день ми з ним познайомились і до цього часу служили разом. Він ніколи не відмовлявся, завжди був впевнений і був надійний, як скеля.
У Сумах поховали захисника Євгена Суярова
Поховання Євгена Суяров. Суспільне Суми
Він був моїм помічником-консультантом, народного депутата. Дуже відповідально ставився до виконання своїх обов’язків, які на нього покладались. Людина була дисциплінована, організована. Ну і, власне кажучи, загинув він за ту справу, за яку би боровся в мирному житті. Його, звичайно, буде не вистачати нам, розповів знайомий загиблого Леонід Мордовець.
У Сумах поховали захисника Євгена Суярова
Поховання Євгена Суярова. Суспільне Суми
Взагалі, це була дитина від Бога, батько двох дітей, розповіла Прасковія Дрозд, колега Євгена Суярова.

Після відспівування у Свято-Воскресенському кафедральному соборі Євгена Суярова поховали на Алеї Слави Ново-Центрального Баранівського кладовища. Йому назавжди залишиться 44 роки.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок