Сум'яни здобули медалі чемпіонату України з пауерліфтингу

Сум'яни здобули медалі чемпіонату України з пауерліфтингу

Денис Гончаров.
Денис Гончаров. .

Змагання з паверліфтингу тривали з 12 по 14 квітня у місті Київ. Чемпіонат був організований федерацією UPC. Він зібрав понад 300 атлетів. Сум'янин Денис Гончаров встановив два рекорди України у дивізіоні "MASTRES".

"Представники Сумщини виступали у номінації "Суворий підйом на біцепс". Вадим Макаров при власній вазі 67,2 кг здобув перше місце та виконав норматив Майстра спорту піднявши штангу вагою 55 кг. Олег Бойко при власній вазі 65,7 кг здобув друге місце та виконав норматив Майстра спорту міжнародного класу подолавши штангу 60 кг, - повідомив Суспільному тренер спортсменів Денис Гончаров.

Крім того, сам Денис Гончаров при власній вазі 64,3 кг став абсолютним переможцем номінації та вагової категорії з результатом 70 кг встановивши два рекорди України у дивізіоні "MASTRES".

Сум'яни здобули медалі чемпіонату України з пауерліфтингу
Денис Гончаров. Фото: Суспільне Суми

6 квітня у місті Київ відбувся відкритий Кубок пам'яті засновника силових видів спорту у Україні Є.Ф.Гарнич-Гарницького організований "Федерацією гирьового спорту України" та "Міжнародною федерацією гирьового спорту", який зібрав близько 200 учасників.

Виступаючи у номінації "Єкстремальні підйоми" при власній вазі 68 кг Денис Гончаров підняв гирі вагою 37,35 та 33,75 встановити два світові рекорди у вправах: "Парний ривок догори дном гирь, сумарна маса яких перевищує вагу атлета" та "Хрест з гирями сумарна маса яких перевищує вагу атлета" в цій вправі побив рекорд російського атлета Сергія Єлісеєва який тримався з 1898 року.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок