У Сумській громаді з 15 квітня розпочнеться набір першокласників

У Сумській громаді з 15 квітня розпочнеться набір першокласників

У закладах освіти Сумської громади з 15 квітня розпочнуть приймати заяви та документи для зарахування дітей до перших класів. Триватиме приймання документів до 31 травня.

Про це повідомили на сайті міськради.

Документи може подати один із батьків дитини або їхні законні представники. Серед обов'язкових документів: заява встановленого зразка, копія свідоцтва про народження; оригінали документів, що підтверджують фактичне місце проживання дитини чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування. Присутність дитини не обов’язкова.

Якщо документи на зарахування до 1-го класу подають ВПО, які не зареєстровані на відповідній території, заклад освіти сприятиме їх реєстрації та не відмовлятиме у прийманні.

Першочергово до 1 класу зараховуються діти:

  • місце проживання яких чи одного з батьків на території обслуговування закладу освіти підтверджено документально;
  • які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі;
  • які є дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності);
  • діти з особливими освітніми потребами, які проживають на території обслуговування комунального закладу освіти, мають право на першочергове зарахування до нього в порядку, визначеному законодавством.

Консультації та роз’яснення можна отримати за телефоном у Сумах: 78-97-62.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок