У Шосткинській районній лікарні на Сумщині завершили монтаж ангіографа

У Шосткинській районній лікарні на Сумщині завершили монтаж ангіографа

У Шосткинській центральній районній лікарні Сумської області завершено монтаж агіографічної системи Azurion 5 M20. Медичне обладнання було закуплене у рамках спільних проєктів Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку.

Про це інформує МОЗ України.

Ангіограф дозволяє обстежувати та лікувати патології судин різних органів і систем, а також визначає місце звуження, закупорки або ж розширення судин, наявність внутрішньої кровотечі та інші процеси і хвороби, які виявити іншим шляхом не вдається. Це допоможе спеціалістам максимально оперативно та якісно надавати медичну допомогу пацієнтам та дозволить врятувати не одне людське життя.

За даними МОЗ, зможуть користуватися ангіографом у лікарні, після того, як команда медиків лікарні пройде навчання та буде готова працювати з обладнанням після отримання ліцензії для його експлуатації від Державної інспекції ядерного регулювання України.

На сьогодні Шосткинська центральна районна лікарня надає багатопрофільну спеціалізовану медичну допомогу жителям північного регіону Сумщини. Медичним обслуговуванням у лікарні охоплено близько 200 тис. мешканців.

Протягом року потребують надання медичної допомоги 1,2 тис. пацієнтів із цереброваскулярними захворюваннями, з них близько 400 пацієнтів – це люди з гострим порушенням мозкового кровообігу.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок