У ЦНАПі Сум можна оформити статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

У ЦНАПі Сум можна оформити статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Доповнено

У приміщенні управління "Центр надання адміністративних послуг у м. Суми" можна оформити статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Про це повідомили у Сумській міській раді.

UPD: у міськраді уточнили, що батьки дітей здавши документи на отримання висновку оцінки потреб до Сумського міського центру соціальних служб до 26 лютого, подають заяву про надання статусу до управління "Служба у справах дітей" за адресою Харківська, 35. Громадяни, які здали свої документи про надання висновку оцінки потреб до Сумського міського центру соціальних служб після 26 лютого мають подати заяву про надання статусу до управління "Центр надання адміністративних послуг у м. Суми" за адресою вул. Британська, 21.

Для того, щоб оформити статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, необхідно зібрати пакет документів та принести його за адресою вул. Британська 21, кабінет № 107.

Фахівці управління працюють без перерви на обід з понеділка по четвер – з 8:00 до 17:15; у п’ятницю – з 8:00 до 16:00. Субота та неділя – вихідні дні.

Під час оголошення повітряної тривоги обслуговування клієнтів призупиняється, додали у повідомленні.

Телефони для консультацій:

  • 70 – 05 – 75;
  • (067)5415706.

Наразі на Сумщині 13,5 тисяч дітей отримали статус "дитина війни", як розповів начальник обласної служби у справах дітей Юрій Каліновський. За його словами, ще 2 855 заяв подані та розглядаються. Зокрема у Сумах 1 500 дітей отримали статус.

На 160 тисяч дітей є 111 працівників служб у Сумській області, додав Юрій Каліновський.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок