На Шосткинщині прощалися з військовослужбовцем Сергієм Радишем

На Шосткинщині прощалися з військовослужбовцем Сергієм Радишем

На Шосткинщині прощалися з військовослужбовцем Сергієм Радишем
Військовослужбовець Сергій Радиш. Фото: Микола Нога

29 лютого на Шосткинщині Сумської області прощалися з військовослужбовцем Сергієм Радишем. Чоловік загинув 23 лютого на Харківщині.

Про це повідомив голова громади Микола Нога.

Сергій Радиш народився 8 вересня 1970 року. Закінчив середню школу в селі Велика Дорога Чернігівської області.

"Він з дитинства захоплювався бджільництвом та мріяв стати пасічником. Вступивши до професійно - технічного училища, отримав омріяну професію та паралельно вивчився на тракториста-машиніста сільського господарства. Згодом, пасічництво стало його хобі, а от професійна діяльність була міцно пов’язана с тракторами. Він був і орач, і сіяч, і хлібороб", - розповів Микола Нога.

Коли Сергію виповнилося 18 років, його сім’я переїхала до села Івот. Там він працював в місцевій агрофірмі та зустрів майбутню дружину Тетяну, згодом у родини народилися діти – доньки Марина та Ірина.

На початку повномасштабного вторгнення чоловік вступив до тероборони та ніс службу на блокпосту, паралельно працюючи в агрофірмі.

На захист України Сергій Радиш став 30 жовтня 2023 року після закінчення чергової хлібозбиральної кампанії. Захисник загинув 23 лютого 2024 року при виконанні бойового завдання поблизу Синьківки Куп'янського району Харківської області.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок