На Сумщині прикордонники приземлили російський FPV-дрон

На Сумщині прикордонники приземлили російський FPV-дрон

На Сумщині прикордонники приземлили російський FPV-дрон
. Фото: ДПСУ

19 лютого на Сумщині прикордонники знешкодили російський FPV-дрон.

Про це повідомили у ДПСУ увечері 20 лютого.

Прикордонники збили російський безпілотник за допомогою антидронової рушниці та стрілецької зброї. Безпілотник з вибуховим зарядом впав на землю та був знешкоджений.

Що відомо про обстріли Сумщини 19 лютого

Протягом 19 лютого російські військові здійснили 54 обстріли регіону. Зафіксовано 252 вибухи. Обстрілів зазнали 10 громад області. В Новослобідській громаді поранення отримали чотири людини.

З території РФ зафіксовані мінометні обстріли (22 вибухів) по території Новослобідської громади. Внаслідок обстрілу попередньо отримали поранення чотири цивільні особи, їх госпіталізували. Крім того, відбулася атака FPV-дрона.

У Краснопільській громаді з території РФ були артилерійські обстріли (два вибухи) та мінометні обстріли (16 вибухів).

Російський БпЛА скинув два вибухові пристрої ВОГ (2 вибухи) по території Хотінської громади. Також був артобстріл (2 вибухи) та мінометний обстріл (3 вибухи).

У Великописарівській громаді зафіксовані обстріли з мінометів (33 вибухи), гранатометів (34 вибухи), на територію громади також скинули з БпЛА три снаряди типу ВОГ (3 вибухи),

По Білопільській громаді російські армійці били з артилерії (27 вибухів), гранатомету (СПГ) (3 вибухи), мінометів (8 вибухів). Також відбулася атака FPV-дрона (1 вибух), обстріл з БМП (15 вибухів) і танку (16 вибухів).

В Зноб-Новгородській громаді були артилерійські обстріли (13 вибухів) та мінометний обстріл (28 вибухів).

З БпЛА (коптерного типу) російські солдати скинули дві гранати (Ф-1) по Шалигинській громаді. Також були артобстріли (35 вибухи).

8 мін скинули солдати РФ на територію Есманьської громади. Крім того, з літака здійснено пуск 6 ракет (орієнтовно НУРС) та артобстріл (6 вибухів).

Новослобідська громада: з території РФ зафіксовано мінометні обстріли (22 вибухів). Внаслідок обстрілу попередньо отримали поранення 4 цивільні особи, яких госпіталізовано до лікувального закладу. Крім того, відбулася атака ворожого FPV-дрона.

6 мін скинули росіяни на територію Юнаківської громади.

В Середино-Будській громаді був мінометний обстріл (18 вибухів).

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок