У Сумах відбувся матч з футзалу

У суботу, 17 лютого, у Сумах останній домашній матч регулярного чемпіонату зіграла сумська "Технологія-Агросвіт". Суперником сумчан, які посідали перед цією грою другу сходинку турнірної таблиці групи "Б" був сусід у "турнірці" — третя команда групи "Суха балка" з Жовтих Вод.

Ця гра була другою у поточному сезоні грою команд. Гостьову гру сумчани виграли з рахунком 3:2. Один з голів команди у тій грі забив Сергій Літній. Наразі з шістьма забитими він є кращим бомбардиром команди.

У першому таймі другий номер сумської команди забити не зміг. Сумчани цей матч грали у синіх футболках. Не забили і його партнери по команді. Також свої ворота у першій половині гри зберіг "сухими" воротар "Технології-Агросвіт"Антон Гуменюк.

футзал

У другому атакували обидві команди. І на 12 хвилині гри рахунок у матчі змінився двічі – на гол Віктора Ковальова сумчани відразу відповіли влучним ударом Євгена Петракова.

На чотирнадцятій хвилині "Суха балка" вдруге вийшла вперед – відзначився Сергій Беденок. За 51 секунду до кінця гри сумчани заробили пенальті і його чітко виконав Костянтин Сорока. У підсумку 2:2 – сильнішого сьогодні команди не виявили.

футзал

Тренери команд – Денис Овсянніков, який на цьому паркеті колись грав у складі команди АФФК "Суми", та Максим Мисловський розповіли свої враження про гру.

"Треба віддати належне супернику. Це дуже амбітна команда, дуже збалансована, вони довго грають разом. Тому треба було бути більш концентрованими. До кінця, до останньої секунди", — пояснив Денис Овсянніков, тренер ФК "Суха балка".
футзал
"Якщо чесно – у нас так кожен матч. Ми як завжди спочатку пропускаємо, потім рятуємо ситуацію. Ось і сьогодні ми вириваємо такий важливий для нас заліковий бал на останній хвилині", — говорить трненер Максим Мисловський.

Після цього матчу сумчани зберегли одноочкову перевагу над "Сухою балкою" і друге місце у групі "Б".