У Сумах розслідують можливе привласнення 400 тис. бюджетних коштів під час реконструкції фонтану

У Сумах розслідують можливе привласнення 400 тис. бюджетних коштів під час реконструкції фонтану

У Сумах розслідують можливе привласнення 400 тис. бюджетних коштів під час реконструкції фонтану
. visit.sumy.ua

Прокуратура підозрює директора підприємства, яке виконувало реконструкцію фонтану в парку "Казка" в Сумах, у заволодінні майже 400 тис. грн. бюджетних грошей. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Як повідомили у прокуратурі, керівнику підприємства вже оголосили про підозру.

За інформацією системи Prozorro, тендер на реконструкцію фонтану у парку "Казка" в 2017 році виграло підприємство "Суми-Сервіс-Буд". Його керівник, за інформацією Youcontrol, - Олександр Шевченко.

Це підприємство зараз виконує роботи з капітального ремонту Театральної площі у Сумах.

За даним слідства, у 2018 році після завершення робіт у офіційній документації директор товариства вказав суттєво завищені ціну та витрати на гранітну плитку, придбавши її в підконтрольного підприємства. Відповідно до висновків спеціалістів, у такий спосіб директор протиправно заволодів майже 400 тис. грн, йдеться в повідомленні прокуратури.

“Вони помиляються в своїх підозрах, тому в судовому порядку я докажу свою невинність”, - говорить директор ТОВ “СУМИ-СЕРВІС-БУД” Олександр Шевченко.

За його словами, підприємство провело тендер.

“Усі кошториси пройшли державну експертизу, тобто вартість гранітної плитки, яка пройшла експертизу державну, яка була оголошена в тендері і вона є в базі системи “Прозоро”, і це можна було подивитись ще у 2018 році”, - зазначив він.

Олександр Шевченко переконаний, що йому вручать ще одну підозру щодо реконструкції Театральної площі.

За його словами, це третя оголошена йому підозра. Дві попередні: за ремонт вулиці Римського-Корсакова та будівництва дороги у смт Хотінь - наразі у суді.

Зараз же ця фірма займається реконструкцією Театральної площі.

Що відомо

  • За інформацією Сумської міської ради, фонтан в дитячому парку "Казка" реконструювали за 4,4 мільйони гривень і відкрили в серпні 2018 року.
  • Реконструкція Театральної площі в Сумах розпочалася в липні 2020 року. За результатами тендеру, який відбувся 6 липня, роботи виконує товариство “Суми-Сервіс-Буд”. Вони запропонували виконати реконструкцію за майже 35,5 млн грн.
  • 24 вересня депутату Сумської міської ради Євгену Косяненку повідомили про підозру у привласненні бюджетних коштів. За версією слідства, він організував схему заволодіння понад 650 тис. грн бюджетних коштів. Він вважає цю справу "замовною".
На початок