У Сумах відбувся чемпіонат України з карате серед школярів та студентів

У Сумах відбувся чемпіонат України з карате серед школярів та студентів

У Сумах відбувся чемпіонат України з карате серед школярів та студентів
. Фото: Суспільне Суми

У Сумах провели чемпіонат України з карате серед школярів та студентів. Переше місце у підсумку вибороли сумські каратисти.

“Більше триста учасників. Понад десять регіонів нашої країни представлені в такий нелегкий час для нашої країни. Але спортсмени зібралися, тренери, судді. І даруємо свято студентам та учням”, - розповів головний суддя змагань Євген Реут.

За його словами, карате — це непередбачуваний вид спорту.

“У нас такий вид спорту що він завжди дивує. Можуть виграти навіть ті (спортсмени - прим. ред.), на яких не розраховують”, - пояснив Євген Реут.

Микола Богодистий на турнірі представляє Полтавську область.

“Ми приїхали з Полтави, представляємо Полтавщину. Приїхало двадцять спортсменів, двоє суддів і два тренери. Мета – це, звичайно, перемога. Я думаю, що на ці змагання всі приїхали з цією ціллю. Найкращим дістанеться найкраще”, - сказав тренер клубу “Вадо Кай” Микола Богодистий.

У Сумах відбувся чемпіонат України з карате серед школярів та студентів
Фото: Суспільне Суми

Антон Гідрат привіз спортсменів з міста Харків. За його словами, ситуація з тренуваннями непроста, змагання у Харкові не проводяться зовсім.

“Це наша справа, яку ми дуже любимо, цим займаємося. Я тренер вже понад 15 років. Ми розраховуємо тільки на перемогу. Наші діти дуже подорослішали за цей період. Вони дуже стали дорослими. І вони прагнуть перемоги. Як і вся наша країна”, - зазначив тренер клубу “Бушидо” Антон Гідрат.

“У нас всього 38 спортсменів. З них три – це студенти, всі інші – це діти. На що розраховуємо? По-перше, для кого це перший турнір значний, важкий – це на досвід. Щоб вони отримали досвід, якісь моменти, які вони не змогли вирішити на татамі (наприклад удари - прим. авт.) – відпрацьовувати на тренуваннях. Ну а для тих, хто вже давно займається – щоб зайшли хоча б у трійку, посіли якесь місце”, - розповів тренер сумського клубу “Вадо Кай” Ілля Сахно.

Юні спортсмени від шести років і до категорії 18+ змагалися на сумському татамі в куміте, фантом-куміте та ката. На татамі виходили спортсмени з Сумщини та Полтавщини, Харківщини та Дніпропетровщини, Київщини та міста Київ.

Полтавчани у підсумку посіли третє місце і здобули “бронзовий” кубок. Зі “срібним” додому поїхали каратисти з Харківщини. Сумчани вибороли перше місце і здобули головний трофей турніру.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок