Фермери з прикордоння Сумщини можуть отримувати податкову знижку – ДПС

Фермери з прикордоння Сумщини можуть отримувати податкову знижку – ДПС

Фермери з прикордоння Сумщини можуть отримувати податкову знижку. Про це Суспільному розповіли у відповіді на інформаційний запит щодо оподаткування фермерського господарства, землі якого знаходяться на прикордонній території і перебувають під обстрілами.

Інформаційний запит був направлений в процесі підготовки матеріалу про фермера з Краснопільської громади Олександра Жданька. Він розповів, що має платити податки за землю, яку не має можливості обробляти через обстріли з території РФ.

Як йдеться у листі ДПС, "земельні ділянки, непридатні для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами", можуть оподатковуватися за меншою ставкою. Підставою для цього є заява платника до селищної ради про надання податкових пільг та відповідне рішення селищної ради. Тоді фермер має право звернутися за зменшенням податкового зобов’язання.

Також у податковій повідомили, що "мінімальне податкове зобов’язання не визначається для земельних ділянок, за які не нараховувалася та не сплачувалася плата за землю, що перебувають у консервації або забруднені вибухонебезпечними предметами, або щодо яких прийнято рішення про надання податкових пільг на підставі заяв платників податків".

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок