У Сумах з коронавірусом - троє медиків

У Сумах з коронавірусом - троє медиків

У Сумах з коронавірусом - троє медиків
.

За тиждень на коронавірус у Сумах інфікувалися троє медичних працівників. Про це 10 липня повідомив заступник директора сумського обласного лабораторного центру Михайло Мацюк.

За його словами, COVID-19 виявили 9 липня у працівниці Сумської обласної лікарні. Раніше інфікування підтвердили у працівників міського пологового будинку та приватної стоматологічної клініки. Якої саме клініки, Михайло Мацюк не уточнив.

Читайте також: Гроші, ліжка та обладнання: лікарні Сумщини розповіли, що мають для лікування людей з COVID-19

Цю інформацію Михайло Мацюк повідомив Суспільному телефоном. 10 липня вперше з початку епідемії в Сумській облдержадміністрації відмінили брифінг, на якому інформували журналістів і населення щодо стану захворюваності на COVID-19.

Головний спеціаліст відділу з питань комунікативної політики облдержадміністрації Наталія Ісипчук повідомила, що брифінги вирішили не проводити через те, що "статистика із захворюваністю на коронавірус в області не загрозлива".

Що відомо

  • Усього з початку епідемії до 10 липня коронавірус в Сумській області зареєстрували у 332 людей, з них 275 - одужали, 5 - померли.
  • Станом на ранок 10 липня в Україні зареєстрували 52043 випадки коронавірусної інфекції, з них 819 - за останню добу. Одужали за добу 1116 осіб. Крім того, за добу зафіксували 18 летальних випадків, 1116 осіб одужали. Всього за весь час пандемії померли 1345 людей, 24800 пацієнтів одужали.
  • Кабмін продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня.
  • На Сумщині аналіз на коронавірус проводять тільки в обласному лабораторному центрі. Дослідження безкоштовне, проводиться тільки за направленням лікаря.
На початок