Сумський театр представив прем'єру вистави для дорослих

Сумський театр представив прем'єру вистави для дорослих

Сумський театр представив прем'єру вистави для дорослих
. Вистава "Не забудьте розписатися", Сумський ТЮГ. Фото: Суспільне Суми

У Сумському театрі для дітей та юнацтва – прем’єра. Комедія "Не забудьте розписатися" за п’єсою ізраїльського драматурга Михайла Хейфеца розрахована на глядачів від 18 років.

Дуже важливо дати людям можливість відволіктися і отримати позитивні емоції, вважає директор театру Микола Юдін. Тому і вибрали для постановки саме комедію.

"Наше завдання – це не просто сміх, а це, так би мовити, терапевтичний сміх, коли люди десь психологічно виснажені тими подіями, які в нас є, в нашій країні. Щоб дати їм змогу трохи перепочити", - сказав Юдін.

Глядачка Олена розповіла, що вона є давньою шанувальницею театру. "У наш час душа потребує хоч чогось світлого", - розповіла вона.

Сумський театр представив прем'єру вистави для дорослих
Глядачі театру. Фото: Суспільне Суми

"Дуже хочеться розслабитися, посміятися, послухати гарну музику, подивитися на щось гарне і отримати ресурс на весь тиждень, і взагалі зарядитися енергією і позитивом", - розповіла пані Ганна, яка теж прийшла до театру.

Сумський театр представив прем'єру вистави для дорослих
Вистава "Не забудьте розписатися", Сумський ТЮГ. Фото: Суспільне Суми

Вистава - про кохання, розповіла режисерка-постановниця вистави Ганна Кобець.

"Знаєте, ми народжуємося природніми, але через деякий час життя накладає на нас такий відбиток, що в нас з’являється дуже багато упереджень, заборон. І мені дуже хотілося показати те, що перемагають почуття. У виставі перемагає кохання", - сказала вона.

Вистава триває 1,5 години. На неї запрошують глядачів від 18 років.

Читайте також: "Ми працюємо з 8 до 17, а далі служимо": що лишається за лаштунками Сумського театру для дітей та юнацтва

А для маленьких глядачів готують подарунок до Дня захисту дітей - святкову програму спільно з бібліотеками і художнім музеєм.

"Сьогодні для дітей це більш важливо, ніж для дорослих, оскільки це найвразливіша категорія нашого населення", - розповів директор театру.

За словами Миколи Юдіна, коли театр починав працювати після початку широкомасштабного вторгнення, в репертуарі було чотири дитячих вистави і одна доросла. На сьогодні глядачам пропонують 8 спектаклів для дорослих і 14 – для дітей.

Що відомо

  • Вперше в театрі для дітей та юнацтва поставили детективний квест.
  • Микола Юдін очолив театр з літа 2022 року.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок