У Сумській школі відкрили "Клас безпеки"

У Сумській школі відкрили "Клас безпеки"

У Сумській школі відкрили "Клас безпеки"
. Фото: Суспільне Суми

В одній з Сумських шкіл облаштували "Клас безпеки" для школярів. Перших відвідувачів привітали старшокласники та провели для них тематичний урок.

Десятикласник Ігор розповідає, що не з чуток знає про небезпеку, яка може трапитися. Якось з друзями знайшов протипіхотну міну. За його словами, небезпечну знахідку не чіпали, а відразу викликали поліцію.

“Ми хотіли, щоб діти більше дізналися про цей кабінет. Як себе вести у різних ситуаціях, тому ми в таких костюмах пожежника та вченого. Діти будуть більше обізнані в таких ситуаціях, як мінна безпека, перша медична допомога, як вести себе при пожежі та газовитоку”, - говорить десятикласник Ігор.

школа клас безпеки Суми
Фото: Суспільне Суми

Наталія Шлейнікова - мати двійняток-третьокласників, такі заняття для дітей вважає вкрай необхідними.

“Коли директорка Наталія Миколаївна сказала, що в нашій школі має бути такий клас, то всі батьки з задоволенням допомогли”, - згадує Наталія Шлейнікова.

школа клас безпеки Суми
Фото: Суспільне Суми

У класі облаштували локації з необхідними речами та приладдям для кращого засвоєння матеріалу. Пані Ксенія каже, що для школярів важливо, саме в ігровій формі подавати інформацію, яка допоможе зберегти життя та здоров’я.

“Все, що було вкладено в цей клас, діти ним будуть користуватися. І, головне, що це речі, які можна побачити, потримати в руках, показати дітям наглядно. Тому, що кожен сприймає інформацію по-різному і я вважаю - це великий плюс навчальному закладу”, - зазначає мати семикласника Ксенія Постна.

клас безпеки Суми
Фото: Суспільне Суми

За словами директорки школи Наталії Усенко, у Сумах функціонує 25 подібних “Класів безпеки”. Саме цей створювали близько місяця. Його щоденно відвідуватиме понад сто школярів.

“Ми плануємо в цьому класі проводити майстер-класи для учнів з практичних навичок надання домедичної допомоги.також правил поведінки з вибухонебезпечними предметами”, - каже директорка школи Наталія Усенко.

Заняття у “Класі безпеки” відбуватимуться за розкладом. Викладати школярам будуть не лише педагоги, а й співробітники ДСНС та поліції, пояснює директорка закладу.

Що відомо

  • У лютому 2023 року на сайті Сумської міськради повідомляли, що у школах Сумської громади створять "класи безпеки" для вивчення правил пожежної та мінної безпеки.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок