Як працюють волонтери ГО "Сумський бабський батальйон-Тил"

Як працюють волонтери ГО "Сумський бабський батальйон-Тил"

Каремати, спальники, дощовики, підсумки та наколінники, а також одяг і військову амуніцію від початку війни постачають для потреб армії волонтери ГО "Сумський бабський батальйон-Тил". У День вдячності волонтерам 20 квітня вони продовжують працювати та допомагати українським оборонцям.

Військовослужбовець Володимир понад дев'ять років звертається за допомогою до волонтерів громадського об'єднання “Сумський бабський батальйон-Тил”. Чоловік розповів, що вони намагаються знайти все, що потрібно воїнам: "Це і маскувальні сітки, пошив необхідних для військових речей — розгрузки, бронежилети, підсумки. Це і волонтерська допомога з продуктами. Дуже багато допомагають нашому підрозділу".

волонтери військовий Суми
Військовослужбовець Володимир. Фото: Суспільне Суми

Голова "СББ-Тил" Валентина Андріяшева зазначила, що громадська організація існує з 2014 року, нині налічує близько сотні людей. Їхня кількість постійно змінюється:

"За пів року ми зробили 260 тисяч — це тільки за пів року ми порахували. Дуже багато робимо сіток. Крім того, кікімори робимо, шиємо і постійно вдосконалюємо вироби, щоб вони були легкі. Шукаємо спеціальні матеріали".

волонтери Суми
Фото: Суспільне Суми

Віталія Веремієнко додала, що потреби українських армійців знає достеменно, бо її син військовослужбовець: "Для мене волонтерство, найперше, материнство і єдність зі своїм сином, бо він військовий. Саме це і привело мене сюди. Це моє життя і без цього я вже не можу. Це дзвінки зі всієї України, вони різні. Люди різні за характером і меседжі доносять по-різному. Але врешті, здебільшого вони стають друзями, яких ти не бачиш, але про них все знаєш. І, коли настане перемога, ми зустрінемось і будуть міцні обійми старих і добрих друзів".

волонтери Суми
Волонтерка Віталія Веремієнко. Фото: Суспільне Суми

У День вдячності волонтерам, за словами Віталії Веремієнко, подарунків для себе не чекають. Але каже, від благодійних внесків для організації не відмовляться, бо ці гроші підуть на потреби воїнів у ЗСУ.

волонтери Суми
Фото: Суспільне Суми

Читайте також

  • Став добровольцем, як тільки виповнилося 18. Історія Назара Скрипки із Сум

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок