“Сумські зірочки-2020”: турнір з хокею на траві стартував у Сумах

“Сумські зірочки-2020”: турнір з хокею на траві стартував у Сумах

“Сумські зірочки-2020”: турнір з хокею на траві стартував у Сумах
. Суспільне. Суми

Турнір з хокею на траві серед дитячих команд “Сумські зірочки-2020” розпочався у Сумах 1 липня. У ньому беруть участь сім команд із Сум та Шостки: сумські "Торнадо", "ОДЮСШ", "Сумчаночка", "Україночка", "Адреналін" та шосткинські "Казачата" і КДЮСШ "Барса". Відбувався турнір на полі стадіону у парку "Казка".

Відкрили його команди дівчат Сумської обласної дитячо-юнацької спортшколи та "Торнадо" із Сум.

"Для більшості з них – це перші змагання. Ми навчаємось. Будемо навчатися, будемо дивитися. Прогресувати на високий результат ми не сподіваємося. Все – попереду", – говорить тренер команди "ОДЮСШ" Микола Шаповал.

Планами на турнір ділиться тренерка команди "Торнадо" Інна Нюкіна. "Наш турнір дасть можливість дівчаткам далі розвиватися. Вони його дуже чекали у зв'язку з карантином. І я бажаю їм, щоб вони вийшли на призові місця", – каже вона.

Згідно з регламентом турніру, команди грали по два тайми, по 15 хвилин. Рахунок у першому таймі відкрили вихованки обласної дитячо-юнацької спортивної школи: на 11 хвилині гри рахунок у зустрічі відкрила Валерія Кириченко. За дві хвилини рівновагу на табло відновила "торнадівка" Діана Сердюк, а на третій хвилині другого тайму її партнерка по команді Євгенія Бабохіна встановила остаточний рахунок у матчі: 2:1 – на користь "Торнадо".

30 червня команди зіграли по дві гри. Після них перше-друге місця посіли "Сумчаночка" та шосткинська КДЮСШ "Барса". Третє-п'яте ділили "Україночка", "Торнадо" та "Козачата". Замкнули турнірну таблицю після першого ігрового дня команди "ОДЮСШ" та "Адреналін".

Автор - Олександр Качанов

Що відомо

  • Турнір з хокею на траві "Сумські зірочки-2020" триватиме у Сумах три дні. Завершиться він 3 липня.
На початок