Через ракетний удар по Шостці у повітря потрапило понад 400 тонн отруйних речовин

Через ракетний удар по Шостці у повітря потрапило понад 400 тонн отруйних речовин

9 березня 2023 року сили РФ завдали ракетного удару по м. Шостка на Сумщині. Внаслідок удару на одному з підприємств сталася пожежа, яка охопила понад 5 тис. м2. Під час пожежі у повітря потрапило понад 400 тонн забруднюючих речовин, повідомили у Державній екологічній інспекції.

Фахівці Державної екологічної інспекції у Сумській області встановили, що під час пожежі на підприємстві в атмосферне повітря потрапили діоксиди вуглецю, сірки й азоту, оксиди міді, нікелю, кадмію та інші отруйні речовини. За підрахунками екоінспекторів, це спричинило збитки для довкілля у понад 2,5 мільйони гривень.

Що відомо

  • Ракетний удар по Шостці у Сумській області 9 березня 2023 року також завдав збитків довкіллю на загальну суму понад 28 мільйонів гривень за фактом засмічення земельних ресурсів та знищення зелених насаджень, повідомили у Державній екологічній інспекції.
  • Зранку 9 березня російські військові завдали ракетного удару по м. Шостка Сумської області. У прокуратурі зазначили, що, за попередніми даними, військові РФ випустили по Шостці 3 крилаті ракети.

Читайте також

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок