Каратисти Сумщини вибороли медалі у Чорноморську

Каратисти Сумщини вибороли медалі у Чорноморську

Каратисти Сумщини вибороли медалі у Чорноморську
. Фото: Ігор Угніч

8-9 квітня у місті Чорноморськ на Одещині відбувся Всеукраїнський турнір Katana Cup 2023. На змагання зібрались 475 атлетів із 10 областей і 32 клубів України. Спортсмени сумського клубу "Прогрес" завоювали одну "золоту", одну "срібну" та вісім "бронзових" медалей.

У своїх вагових та вікових категоріях перше місце посів Макар Лисенко, друге – Адель Зіброва, треті – Вероніка Філатова, Еліза Приходько, Анастасія Деревянко, Дарина Лазарєва, Даніїл Білоус та Ілля Стойка. Ще дві "бронзи" "прогресівці" вибороли у командному куміте.

Чотири медалі додали до цього каратисти сумського клубу "Вадо Кай". "Золото" виборола Валерія Асанов, Олександр Коваленко здобув "срібло" та "бронзу", а Анна Черевична посіла третє місце.

Ще вісім медалей (дві "срібні" та шість "бронзових") додали вихованці глухівського клубу "Дзодзьо". Віцечемпіонами у своїй вазі і своєму віці стали Катерина Фоменко та Дмитро Рябченко. "Бронзові" медалі вибороли Анастасія Черв'яцова, Аліна Валітова, Дмитро Тарасов, Альона Валітова та Олег Лата.

Читайте також

  • Паверліфтер із Сум Вадим Резниченко виконав норматив майстра спорту України

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок