Сумського біатлоніста Дмитра Грущака нагородили премією за медалі сезону

Сумського біатлоніста Дмитра Грущака нагородили премією за медалі сезону

Дмитро Грущак 8 років професійно займається біатлоном. У цьому сезоні він брав участь у Всесвітній зимовій Універсіаді, кубку IBU та чемпіонаті України серед юніорів та юніорок. У перегонах переслідування на Універсіаді, стартувавши з сьомого місця, виборов "срібло". 29 березня у СумДУ спортсмен передав своєрідну естафету представникам літніх видів спорту, які візьмуть участь у літній Універсіаді та Гімназіаді, а також отримав нагороду за медалі сезону від ректора СумДУ.

грущак
Суспільне Суми

Біатлоніст розповідає: "Ми змагались з міжнародною елітою. І, сто відсотків, це для мене набагато важливіша медаль. Тому, що там беруть участь хлопці, з якими я буду в кар’єрі багато разів зустрічатися. І мені потрібно було довести те, що я вартий того, щоб бути там, і це "срібло" було не просто так завойоване. Відчувалось, що все було зроблено не просто так. Це було стільки проблем, котрі ніхто не побачить. Всі бачать лише результат".

Крім того, у складі збірної Сумщини на чемпіонаті України серед юніорів та юніорок Дмитро здобув "золото" в естафеті. У найближчому майбутньому, говорить чоловік, своє життя без біатлону не уявляє:" — Дмитро Грущак через п’ять років? – Ох, я не знаю… Це сто відсотків я ще в біатлоні буду. Це я обіцяю. Основний склад сто процентів, команда "А" і кубки націй. Тільки там. Якщо я туди не зможу попасти – то я не бачу сенсу змагатися".

Сумського біатлоніста Миколу Грущака нагородили премією за медалі сезону
Суспільне Суми

Начальник Сумського обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти України Владислав Маслов розповів про те, які види спорту візьмуть участь у змаганнях та на що розраховують спортсмени та тренери: "Наша область що в Гімназіаді, що в Універсіаді останні три роки займала призові місця. Тому в цьому році наша область буде представлена з вісімнадцяти команд в Універсіаді та шістнадцяти команд у Гімназіаді. У нас сильні дзюдо, легка атлетика, греко-римська боротьба. І "ігровиків" теж розраховуємо і на футболістів, і на гандболістів та представників пляжного волейболу".

Літня Універсіада та Гімназіада вже стартували змаганнями з тхеквондо. 3 квітня Універсіада продовжиться турніром з дзюдо (його прийматиме Луцьк). 6 квітня у Києві стартують у Києві змагання Гімназіади з пляжного волейболу.

Читайте також

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок