На Сумщині чоловіку повідомили про підозру за вчинення домашнього насилля

На Сумщині чоловіку повідомили про підозру за вчинення домашнього насилля

На Охтирщині Сумської області поліціянти повідомили про підозру 32-річному чоловіку за систематичне вчинення домашнього насильства щодо своєї співмешканки. Про це зазначили в поліції.

У ході досудового розслідування було встановлено, що починаючи з серпня 2022 року чоловік вчиняв сварки, висловлював словесні образи нецензурними словами та погрожував застосуванням фізичного насильства своїй співмешканці.

Чоловіка неодноразово притягували до адміністративної відповідальності, йшлося в повідомленні. На початку березня 2023 року, він знову вчинив сварку та погрожував фізичною розправою співмешканці, повідомили в поліції.

За вказаними фактами правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ст. 126-1 Домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи - карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.Кримінального кодексу України.

Що відомо

  • Президент України Володимир Зеленський 21 червня 2022 року підписав документ про ратифікацію Стамбульської конвенції.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок