З 1 квітня навчальні заклади Охтирки можуть перейти на змішану форму навчання

З 1 квітня навчальні заклади Охтирки можуть перейти на змішану форму навчання

З 1 квітня в Охтирці можуть запровадити змішану форму навчання. Про це розповіли у міському відділі освіти. Зараз, за словами його начальниці, триває опитування батьків з цього приводу.

"Є думка така, що з 1 квітня деякі заклади загальної і середньої освіти переходитимуть на змішану форму навчання, ми будемо радитися з міським головою і з міською радою", — говорить начальниця відділу освіти Охтирської міськради Ольга Антюх.

В укриттях, що обладнані в школах міста, за словами Ольги Антюх, зараз тривають ремонтні роботи.

З 1 квітня навчальні заклади Охтирки можуть перейти на змішану форму навчання
Суспільне Суми

Після цього готовими приймати дітей у випадку небезпеки будуть готові школи номер 3, 5, 9, 11 і загальноосвітня школа ім. Антоненка-Давидовича. Поки в районному центрі діти навчаються онлайн, в довколишніх селах діє змішана форма навчання.

"Почали працювати очно в січні, після того, як дітки вийшли з зимових канікул. Батьки, діти скучили вже за такою формою навчання, і діти з задоволенням ходять до школи, батьки теж я бачу, що задоволені. У нас забезпечуються всі умов необхідні для того, щоб освітній процес був безпечний. Для цього є спеціальне сховище, і в разі виникнення небезпеки ми продовжуємо наш процес", — розповідає вчителька початкових класів Чернеччинської школи Світлана Оцевик.

Частина охтирських школярів, не маючи можливості відвідувати школи в місті, їздить на навчання в села, — говорить начальниця відділу освіти Чернеччинської сільради Альона Жмурко: "У нас розроблені графіки підвезення дітей, розмежовані діти в часі, який клас приходить в який день, а яку зміну, за яким графіком ми їх харчуємо, підвозимо. Дошкільні групи працюють всі, намагаємося охопити всі класи, щоб діти очно працювали, бачили один одного, розвивалися".

Готові прийняти дітей з міста і заклади, що організовують для учнів позашкільне дозвілля.

З 1 квітня навчальні заклади Охтирки можуть перейти на змішану форму навчання
Відділ освіти Чернеччинської сільради. Фото: Суспільне Суми

У Чернеччинській громаді діють різні гуртки, найбільшою популярністю користується туристичний напрямок, — розповіла директорка центру дітей та юнацтва Анна Бікулова: "Зараз 21 гурткова група, 25 — максимальна кількість учасників. Якщо основна група набрана, ми можемо набрати ще одну групу. Найближчий дитячий садок – в селах Хухра і Чернеччина, дуже зручно, їздить маршрутка щогодини. На базі опорного закладу освіти гурток проводиться і в садочку. У нас є в садочку гурток з англійської мови і гурток хореографії".

За словами начальниці Чернеччинського відділу освіти, під час бойових дій у громаді були пошкоджені кілька споруд навчальних закладів і транспорт. Деякі з них досі ремонтують.

Читайте також

  • Понад 700 домогосподарств на Сумщині отримали допомогу від ООН на відбудову пошкоджених господарчих споруд.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок