У Сумах відбувся чемпіонат області з пауерліфтингу пам'яті Андрія Дмітрієва

У Сумах відбувся чемпіонат області з пауерліфтингу пам'яті Андрія Дмітрієва

У Сумах відбувся чемпіонат області з пауерліфтингу пам'яті Андрія Дмітрієва
. Фото: Суспільне Суми

25 лютого у Сумах провели чемпіонат області з пауерліфтингу, в ньому взяли участь спортсмени з 6 міст Сумщини. Змагання були присвячені пам’яті Андрія Дмітрієва, який загинув у боях за Україну на Донеччині.

Андрій Дмітрієв очолював сумський осередок Федерації стронгмену, був пауерліфтером та стронгменом, багаторазовим призером чемпіонатів України. Служив головним сержантом 12 аеромобільної роти 4 аеромобільного батальйону. 30 грудня отримав важкі поранення в боях неподалік Соледару Донецької області. Спочатку його доставили в лікарню Дніпра, де надавали допомогу. Та від отриманих травм чоловік помер 1 січня.

"Андрій був дуже порядною людиною. Гарний спортсмен. Ми його усі поважали і любили в колективі. І я скажу – на сьогодні це герой, герой нашої неньки-України", – розповів президент Федерації пауерліфтингу м.Охтирка Олександр Дагаран.

"Перше слово – це, мабуть, людяність. Друге – це сила. І третє – це Людина. З великої літери, звичайно. Це Людина, інших слів немає", – сказав тренер Андрій Красілов.

"Дуже чемний, надійний, друг. Видатний атлет", – згадав про Андрія Дмітрієва – спортсмен Денис Гончаров.

"Це, мабуть, порівняти з словами сила, мужність, Україна. Я навіть не маю права щось казати, коли я тут, а він з перших днів був там", – розповів тренер Феликс Колтаков.

"Дуже добра, талановита людина. Завжди прийде на допомогу, завжди. Дуже сильний. Один з найсильніших. Чемпіон України", – зазначив тренер Денис Коноваленко.

Протягом змагального дня шість десятків пауерліфтерів з Сум, Кролевця, Глухова, Краснопілля, Білопілля та Шостки присідали зі штангою, відривали її від підлоги та відтискали від грудей. У п’яти вікових групах спортсмени розіграли 33 комплекти нагород і встановили три рекорди області.

Що відомо

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок