Сумські студенти педагогічного університету взяли участь у Всесвітній зимовій Універсіаді

Сумські студенти педагогічного університету взяли участь у Всесвітній зимовій Універсіаді

Студенти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка змагалися у Всесвітній зимовій Універсіаді у Лейк-Плесіді. Руслан Денисенко та Анастасія Нікон брали участь у лижних перегонах. Про результати спортсменів Суспільному повідомив виконуючий обов'язки директора спортивного клубу СумДПУ Валерій Кисельов.

На Всесвітній зимовій Універсіаді у Лейк-Плесіді відбулися чергові перегони лижників: 5 кілометрів "класикою" у жінок, і 10 кілометрів у чоловіків.

19-тим у чоловічих змаганнях став Руслан Денисенко. Анастасія Нікон завершила перегони на 38-му місці. Сумські спортсмени здобули найкращі результати серед українців.

Що відомо

  • Турнір проходить з 12 січня у селищі Лейк-Плесід у США. Цьогорічна Універсіада складається з 12 видів зимового спорту. Завершаться змагання 22 січня.
  • Збірна України виступала на зимових Універсіадах із 1993 року. Країна не була представлена тільки на змаганнях 2019 року, коли їх приймав російський Красноярськ.
  • Восени минулого року організатори повідомили, що до змагань не допустять спортсменів з Росії та Білорусі, чиї держави в лютому 2022-го розв'язали повномасштабну війну на території України.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок