Мешканця Сумщини засудили до 15 років за ґратами за держзраду

Мешканця Сумщини засудили до 15 років за ґратами за держзраду

Мешканця Сумщини засудили до 15 років за ґратами за держзраду
. Фото прокуратури Сумської області

Мешканець Шостки, якого обвинувачують у держзраді, проведе за ґратами 15 років. Він збирав дані щодо місць дислокації ЗСУ. Про це повідомляють у прокуратурі Сумщини.

Вирок суду набрав законної сили 5 грудня.

В обвинуваченого був спільник. Виконуючи вказівки куратора, чоловіки відправляли йому за допомогою одного з месенджерів фото та відео місць дислокації військових підрозділів Збройних сил України та інших військових формувань, кількості їхнього особового складу, місць дислокації. Також — кількості їх військової техніки та її переміщення на території м. Шостка та Шосткинського району.

На вирок суду обвинувачений чекав під вартою. Стосовно спільника обвинуваченого — до суду направили обвинувальний акт, триває судовий розгляд. Щодо куратора з Російської Федерації — триває слідство.

Що відомо

  • Для шосткинця сторони процесу просили у суду 12 років ув’язнення без конфіскації майна. Максимальна санкція інкримінованої йому статті – довічне позбавлення волі.
  • Затримали чоловіка влітку. Те, що співпрацював із представником держави-агресора, шосткинець не заперечував.
  • Про те, що спілкується із ворогом та отримує від нього гроші, обвинувачуваний правоохоронців не повідомив. Власні дії пояснив так: "Депресивний стан і повна відсутність коштів".

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок