У Сумах попрощалися з солдатом Олександром Конєвим

У Сумах попрощалися з солдатом Олександром Конєвим

У Сумах попрощалися з солдатом Олександром Конєвим
. Суспільне Суми

У Сумах 17 жовтня в останню путь провели захисника України Олександра Конєва. Труну з тілом загиблого солдата привезли для прощання і відспівування у Свято-Воскресенський кафедральний собор.

У Сумах попрощалися з солдатом Олександром Конєвим
Суспільне Суми

Аліні Шиколенко загиблий солдат був водночас і дядьком, і кумом. Розповідає, що він сам вирішив йти воювати:

"Він дуже хотів. Він йшов туди, щоб захищати свою сім’ю. В нього дитинка маленька. Свою жінку, дитину, батьків, всіх нас. Він дуже всіх нас любив. І він тоді ще вирішив. Червень-липень. Він сказав: "Я хочу йти захищати". Другий скаже: "Ні, не піду". А він хотів. Він, як промінчик був, завжди на позитиві, що б не було".

Попрощатися із загиблим однокласником прийшов Артем Башкір. Про Олександра каже:

"Веселий, добрий. Завжди, такий, що прийде на допомогу. Як бачите, в таку складну ситуацію, що зараз трапилася не кинув, не поїхав, а став на захист своєї сім’ї, своєї Батьківщини".

"Це дядя нашої подружки. Чесно, я його в очі ніколи не бачила. Ми прийшли поспівчувати. Ну, завжди говорила вона, що він завжди стояв за правду, за свободу. Хоча йому і говорили, що можна було б не йти, але він сказав, що піде", – говорить Марина, подруга племінниці Олександра Конєва.

Віддати шану колишньому студенту прийшов Олександр Зігунов, заступник директора з навчальної роботи фахового коледжу НУХТ. За його словами, це шостий випускник Коледжу харчових технологій, який загинув з початку повномасштабного вторгнення:

"З 2002-го по 2006-й рік він навчався на спеціальності "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології". Був порядна, доброзичлива людина. Спортсмен він був. Тобто, можна казати це дійсно вже наші колеги були, скажімо так. З тієї самої спеціальності. Але… історія робить свою справу, на жаль".

Загинув Олександр 30-го вересня у Краматорському районі.

"Старший солдат Конєв Олександр Іванович служив в десантно-штурмових військах. Загинув під час виконання обов’язків щодо захисту Батьківщини в Донецькій області", – каже Руслан Флорчук, начальник групи Сумського центру комплектування та соціальної підтримки.

У Сумах попрощалися з солдатом Олександром Конєвим
Суспільне Суми

Після відспівування у Свято-Воскресенському кафедральному соборі тіло загиблого захисника відвезли на Баранівське кладовище. Там його поховали на Алеї Слави.

Авторка – Ірина Касьяненко

Що відомо

  • На Сумщині 17 жовтня в останню путь провели трьох захисників — Дениса Савченка, Олександра Оксенюка та Олександра Конєва

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок