На Сумщині цьогоріч не ремонтуватимуть мости в Климентовому та Чумаковому

На Сумщині цьогоріч не ремонтуватимуть мости в Климентовому та Чумаковому

На Сумщині цьогоріч не ремонтуватимуть мости в Климентовому та Чумаковому
. Чумакове, Сумська область, 3 квітня 2022 року. Фото: Суспільне Суми

Мости в селах Климентове Охтирського району та Чумакове Конотопського, які зруйновані внаслідок бойових дій, цього року ремонтувати не будуть. На цей рік заплановане відновлення мосту в селі Бишкінь (Сумський район). Про це 25 травня на пресконференції сказав Дмитро Живицький, голова Сумської ОВА.

"Це важливий напрямок (міст у селі Бишкінь – ред.). Там менше коштів потрібно. Спільно зі Службою автомобільних доріг запросили Науково-дослідний інститут "ДерждорНДІ". Вони провели роботи, обстеження мосту через Бишкінь. Думаю, протягом двох тижнів вони дадуть нам висновки, скільки потрібно коштів і часу для відновлення цього мосту. Великі об’єкти, як Климентівський міст і в Чумаковому – це сотні мільйонів гривень. На даний момент це складно", – сказав Дмитро Живицький.

За його словами, йде підготовка до ремонту об’їзної дороги між Буринською та Путивльською громадами. Проєкт ремонтних робіт на цій дорозі розробили раніше, оскільки у 2022 році планувалася повна реконструкція мосту в Чумаковому.

"Ми зараз працюємо над тим, щоб отримати фінансування на ремонт цієї об’їзної дороги. Понтон (в селі Климентове – ред.) працює. Легкові автомобілі, "буси" з невеликим навантаженням через понтон їздять", – сказав Дмитро Живицький, голова Сумської ОВА.

На Сумщині цього річ не ремонтуватимуть мости в Климентовому та Чумаковому
Климентове, Сумська область, 25 лютого 2022 року. Фото: Telegram

Що відомо

  • У 2020 році міст через Ворсклу у селі Климентове, на автотрасі "Суми-Полтава", завершили реконструювати.
  • 25 лютого 2022 року стало відомо, що ЗСУ зруйнували міст через Ворсклу, щоб завадити пересуванню російських військ.
  • 2 квітня російські війська, відступаючи з півночі Сумщини, підірвали міст через річку Сейм на трасі державного значення Суми-Путивль-Глухів.
  • "Не лишилося ні ложки, нічого" - мешканці Бишкіні на Сумщині про наслідки російських обстрілів.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок