ФК "Аграрник-Авангард" з Білопілля розпочав тренування

ФК "Аграрник-Авангард" з Білопілля розпочав тренування

ФК "Аграрник-Авангард" з Білопілля розпочав тренування
. Суспільне Суми

"Срібний" призер чемпіонату області з футболу розпочав тренування. І хоча через війну питання про старт сезону не стоїть – хлопці підтримують форму і сподіваються на те, що дуже скоро повернуться до улюбленої гри.

Ігор Луценко – головний тренер білопільської команди "Аграрник-Авангард". У минулому сезоні він разом з командою завершив сезон зі "сріблом" у вищій лізі чемпіонату області з футболу. При цьому першому місцю білопільці програли лише три очки. У цьому сезоні зібрались, перш за все, щоб підтримати один одного.

ФК "Аграрник-Авангард" з Білопілля розпочав тренування
Суспільне Суми

"Ми розуміємо, що говорити зараз про якісь змагання взагалі дуже складно. Тому рішення зібратися було пов’язане лише з тим, щоб зібрати хлопців, подивитися хто в якому настрої, хто в якому стані. Емоційно підбадьоритися, підтримати один одного – розповідає Ігор Луценко, головний тренер ФК "Аграрник-Авангард".

Станіслав Смоляк – капітан команди. Саме він разом із тренером відповідають за результати команди. Говорить, у минулому сезоні команда, незважаючи на те, що фінішувала другою, виступила добре.

Десь трішечки не вистачило майстерності. Десь трішечки не вистачило везіння. Але ми не жаліємось і друге місце для нас у минулому році було дуже гарним результатом – каже Станіслав Смоляк, капітан ФК "Аграрник-Авангард".

ФК "Аграрник-Авангард" з Білопілля розпочав тренування
Суспільне Суми

Попри стан футболу в Україні вірить: все краще буде попереду і у команди є плани на сезон.

Поруч зі Станіславом тренується і Віталій Ханюков. Він родом із Білопілля, тож команду вважає рідною. Про минулий сезон говорить так:

Перш за все хочеться сказати, що я сам з міста Білопілля. Тому для себе вважаю "Аграрник-Авангард", команду з Білопілля, для себе рідною. Запам’яталось те, що ми грали проти сильних команд. Дійсно, дуже потужний був чемпіонат. Але ми рахунком свого колективу, рахунком дружності доказали, що ми недарма знаходились у вищій лізі".

Себе називає універсальним гравцем. Тож вірить: покаже себе на полі. Разом з командою.

"Не тільки я себе покажу, а і вся команда. Порадуємо наших вболівальників забитими м’ячами. Це зараз важливо – повернути футбол, повернути нормальне життя. Сподіваюся, ми як найскоріше отримаємо перемогу", – додає Віталій Ханюков, гравець ФК "Аграрник-Аванград",– і говорить про перемогу не тільки своєї команди, а й про перемогу України.

Читайте також

  • "Сумчанка" зіграла з "Лорензоні".
  • Атлети з Сумщини візьмуть участь у Всесвітній гімназіаді.
  • Дзюдоїсти Сумщини взяли участь у європейських турнірах.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок