У Шостці на Сумщині вмикають опалення. Яка ситуація в області

У Шостці на Сумщині вмикають опалення. Яка ситуація в області

У Шостці на Сумщині вмикають опалення. Яка ситуація в області
. Суспільне Суми

У Шостці на Сумщині 20 жовтня стартує опалювальний сезон. Про це Суспільному розповіла виконувачка обов'язків заступника Шосткинського міського голови органів Ольга Ткаченко.

Під час засідання міської комісії з ТБ і НС заступник начальника управління ЖКГ Шосткинської міської ради Олексій Тригуб зазначив, що житловий фонд і підприємства теплопостачання на 100% готові до початку опалювального періоду.

"У зв’язку з різким погіршенням температурного режиму — стало холодно — і ми рекомендуємо увімкнути опалення", — зазначив представник управління ДСНС в області Пригара Максим.

21 жовтня починається опалювальний сезон в Охтирці. Про це Суспільному розповів міський голова Павло Кузьменко. За його словами, 20 жовтня він підписав відповідне розпорядження.

"Завтра у нас буде розпочатий опалювальний сезон. Подаватиметься тепло в дитячі садочки, школи, лікарні й поетапно вмикатимуться багатоповерхівки", — сказав він.

Про те, яка ситуація в інших містах, розповів директор департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Сумської облдержадміністрації Сергій Луговий: "Глухів дав опалення – 100%, Ромни – 80%, Суми розпочали опалення. Лебедин – в один будинок дали опалення".

На сайті Роменської міськради, йдеться, що у деяких закладах освіти в місті ще немає опалення, бо громада розірвала договір ТОВ "Сумигаз Збут". Товариство мало постачати природний газ, але ціни на ринку зросли й постачальник не може продати газ за попередньо прописаною у договорі ціною. Роменська громада нині веде перемовини з ТОВ "ГК Нафтогаз Трейдинг", щоб придбати газ за прийнятною ціною. В інших закладах, які опалюють централізовано чи автономно вже тепло.

За прогнозом Сумського гідрометцентру 21 жовтня в області температура вночі становитиме +5..+10°, вдень +13..+18°. 22 жовтня — вночі +5..+10°, вдень +14..+19°. 23 жовтня — вночі +5..+10°, вдень +9..+14°.

Що відомо

  • Починаючи з 18 жовтня й протягом тижня у житлових будинках Сум мають дати опалення. Графік підключення будинків ТОВ "Сумитеплоенерго" опублікували на інформаційному порталі Сумської міськради.
  • Раніше в ОДА повідомляли, що на базі Котельні північного промвузла створять нове підприємство, яке й опалюватиме третину Сум, - товариство"КППВ". Його зареєстрували у серпні 2021 року.
  • У 2020 році опалювальний сезон в Сумах розпочався 16 жовтня. На 20 жовтня минулого року у Сумах опалення увімкнули у 500 будинках, тобто у половині житлового фонду. На 22 жовтня з теплом були ще не всі будинки.

Читайте нас у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

На початок