Одного з обвинувачених у загибелі немовля у ліфті слухали у суді Сум

Одного з обвинувачених у загибелі немовля у ліфті слухали у суді Сум

Одного з обвинувачених у загибелі немовля у ліфті слухали у суді Сум
.

У справі щодо загибелі немовляти в ліфті слухали одного з обвинувачених – директора товариства "Міськсумиліфт" Євгена Костенка. Засідання відбулося в Ковпаківському районному суді Сум.

"Основні збої в роботі цього ліфта виникали внаслідок неправильного користування підйомником: перевантаження, застрягання сторонніх предметів в дверях ліфту, перевезення будівельних матеріалів, спалення кнопок виклику, систематичного змітання сміття в шахту ліфту. Вважаю, що всі вимоги проведення технічного обслуговування та капітального ремонту ліфту було дотримано та виконано в повному обсязі товариством "Міськсумиліфт", - пояснив свою позицію Євген Костенко.

Допит чоловіка тривав близько 2,5 годин. Продовжать слухати Євгена Костенка 27 лютого. У цій справі – 5 обвинуваченних. Серед них - заступник міського голови Олександр Журба, на той момент - директор департаменту інфраструктури міста Григорій Яременко (їх обвинувачують у службовій недбалості, що призвела до смерті дитини). Іще трьом – керівнику, виконробу та електромеханіку товариства "Міськсумиліфт", крім недбалості , інкримінують порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою.

Як відомо:

  • 2 січня 2019 року близько 16 години в Сумах, у багатоповерхівці на вулиці Супруна, мама з дитиною та її свекор піднялися на дев’ятий поверх. Коли дорослі вийшли і почали викочувати візок з немовлям, ліфт поїхав. У результаті - дитина загинула.
  • Цей ліфт був капітально відремонтований за місяць до події. За кілька днів після ремонту мешканці будинку почали скаржитися на несправність підйомника.
На початок