Спортсмени Сумщини вибороли медалі на кубках України з грепплінгу та панкратіону

Спортсмени Сумщини вибороли медалі на кубках України з грепплінгу та панкратіону

Спортсмени Сумщини вибороли медалі на кубках України з грепплінгу та панкратіону
. Фото - С.Чередниченко

Кубок України з грепплінгуГрепплінг — спортивне єдиноборство, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових і задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок за допомогою різних технічних прийомів. та панкратіону завершився 26 березня у Харкові. У перший день змагань у розділі "Ноу Гі" сумські грепплери вибороли чотири "золоті", три "срібні" та три "бронзові" медалі.

Перше місце у своїх вагових категоріях вибороли Вікторія Синявіна, Світлана Скрипник, Аміна Накопюк та Касум Касумов. У кроці від першого місця зупинились Дмитро Баранов, Данило Штанько та Денис Ніконець.

"Бронзові" медалі у скарбничку збірної області додали Олена Сушко, Ольга Де-Кен-Не та Дмитро Неткачев.

У розділі "Греплінг Гі" "золото" вибороли Дмитро Баранов, Денис Ніконець, Світлана Скрипник, Вікторія Синявіна та Олена Сушко. Другі місця посіли Микита Душко, Данило Штанько та Максим Березін. "Бронзові" медалі здобули Денис Литвин та Аліса Канюк.

У розділі "Панкратіон традішн" "золото" вибороли Дмитро Вакуленко, Дмитро Коломієць, Ольга Де-Кен-Не та Аміна Накопюк. Єгор Лебеденко та Олена Сушко здобули "срібні" медалі, Владислав Парфило, Данило Чередниченко, Юрій Поліщук та Вепамурад Байрамурадов – "бронзові".

У розділі "Фул" "золото" вибороли Дмитро Коломієць, Кирилл Горобец, Вепамурад Байрамурадов, Владислав Бабича, Аміна Накапюк. Другими стали Альберт Мосьпан, Дмитро Вакуленко, Денис Литовченко, Ольга Де-Кен-Не. "Бронзову" медаль здобув Данило Чередніченко.

Таким чином, збірна команда Сумської області у греплігу ("Ноу Гі" та "Гі") здобула друге загальнокомандне місце, у панкратіоні у розділі "Традінш" - теж друге, у розділі "Фул" - перше.

На початок