Криклій прокоментував протести моряків в Одесі

Криклій прокоментував протести моряків в Одесі

Криклій прокоментував протести моряків в Одесі
. Фото: УНІАН, Суспільне Одеса

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що акції протесту проти корупції в морській галузі почалися після реформи системи дипломування моряків. Про таке він написав на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, "незадоволені раптово з'явилися в публічному просторі" через ліквідацію "корумпованої інспекції дипломування" та запровадження автоматизованої системи тестування моряків без участі людини-екзаменатора. У межах реформи за основу тестової системи прийняли CES – загальноприйняту у світі систему тестування, розповів міністр.

"За яку реформу виступають організатори вчорашньої (мітинг в Одесі відбувся 25 січня, - ред.) акції? Підтвердження стажу за записом у послужній книжці моряка – це не реформа, а перерозподіл корупційних потоків від інспекції до крюїнгів. Бо запис легко підробити. Немає реєстрів, які б дозволяли верифікувати таку інформацію. З повагою ставлюсь до конституційного права на протест, але якщо на нього дійсно виходять моряки", – написав Криклій.

Нагадаємо, 25 січня одеські моряки влаштували акцію протесту та перекрили рух на трасі Одеса-Київ. Учасники мітингу вимагали зупинити корупцію в морській галузі та вимагали відставки міністра інфраструктури Владислава Криклія.

Читайте також

На початок