"Ані знаків, ані розмітки". В Одесі люди б'ють на сполох через постійні ДТП на їхній вулиці

"Ані знаків, ані розмітки". В Одесі люди б'ють на сполох через постійні ДТП на їхній вулиці

"Ані знаків, ані розмітки". В Одесі люди б'ють на сполох через постійні ДТП на їхній вулиці
. Фото: Суспільне Одеса

Мешканці вулиці Балтська дорога скаржаться на відсутність організації дорожнього руху біля їхніх будинків. Люди запевнили: там постійно трапляються ДТП, а машини доводиться "витягати з будівель". Чергова аварія сталася 26 січня, розповіла кореспондентка Суспільного.

За словами місцевих мешканців, аварії на перехресті трапляються "дуже часто". Люди пов'язують дорожньо-транспортні пригоди з відсутністю тротуарів, дорожніх знаків та пішохідного переходу.

Як розповіла мешканка будинку на вулиці Балтська дорога, 20 Алла Храновська, проблема зі знаками та тротуаром існує вже понад 20 років. Люди неодноразово зверталися до управління дорожнього господарства, департаменту транспорту зв'язку та організації дорожнього руху, а також до Суворовської районної адміністрації.

Алла Храновська
Алла Храновська. Фото: Суспільне Одеса

"Зверталися до влади, аби це перехрестя поставили на облік. Ми втомилися витягати автомобілі з наших будинків. Постійно трапляються ДТП, але нікому немає справи. Ми хочемо, щоб тут розмістили пішохідну розмітку, бо це житлова зона. Щоб припинився цей рух фур, які їдуть з Об'їзної дороги Балтською дорогою в напрямку Краснослобідської", – розповіла Алла.

Мешканець будинку на Балтській дорозі, 18 Б Дмитро Храновський заявив, що через рух великовантажного транспорту в його будинку з'явилися тріщини.

Дмитро Храновський
Дмитро Храновський. Фото: Суспільне Одеса

"Руйнуються стіни, тріщини з'явилися, навіть всередині будинку. Ми зверталися в дорожні служби, щоб на нашій вулиці встановили вказівні знаки, обмеження швидкості, "лежачих поліцейських". Дорожня служба відповіла, що тут немає глибокого і великого вантажного і легкового трафіку. А тому немає необхідності щось встановлювати", – поділився Дмитро Храновський.

"Ні знаків, ні розмітки": в Одесі люди скаржаться на рух транспорту
Тріщини в кімнаті будинку Дмитра. Фото: Суспільне Одеса

На думку місцевої мешканки Анжели, дорожньо-транспортні пригоди на цій ділянці трапляються саме через відсутність дорожніх знаків. Чергова аварія сталася вранці 26 січня.

"Витягаємо автівки з будинків". "Ні знаків, ні розмітки": в Одесі люди скаржаться на рух транспорту та просять встановити обмеження
Аварія на Балтській дорозі 26 січня 2020 року. Суспільне Одеса

Анжела
Анжела. Фото: Суспільне Одеса

"У мене літня свекруха, вона не може перейти тут дорогу, бо тут величезний рух. Жодного пішохідного переходу, я не кажу вже про світлофор. Ані знаків, ані розмітки. Ми планували перекривати дорогу, тому що це вже страшно. Тут люди живуть, це ж не траса", – наголосила Анжела.

Патрульні, які приїхали на місце ДТП, від коментарів відмовилися. За словами прессекретарки Патрульної поліції Алли Марченко, питанням щодо відсутності організації дорожнього руху опікується Одеська міська рада.

"Мешканцям слід звертатися до міської ради, служба якої буде розглядати ці питання та в разі необхідності вносити зміни в рух. Або встановлювати дорожні знаки, світлофори, необхідну дорожню розмітку. Ця ділянка більш-менш спокійна, хоча там і трапляються дорожньо-транспортні пригоди", – пояснила Марченко.

Кореспонденти Суспільного звернулися за коментарем щодо ситуації до прессекретарки Одеської міськради Наталі Мальцевої. Утім вона сказала, що коментар можна буде отримати лише 27 січня. Також Суспільне намагається отримати коментар представників Суворовської районної адміністрації.

Суспільне Одеси готове надати учасникам події право висловити свою позицію. Для цього рекомендуємо звернутися до редакції в будь-який зручний спосіб.

Читайте також

На початок